Na wynik meczu piłki nożnej mogą wpłynąć przyznawane przez sędziego rzuty. Jakie? Wyróżniamy kilka rodzajów rzutów, w zależności od charakteru oraz miejsca przewinienia. Pełnią one dla graczy rolę kary za złamanie zasad gry. Kiedy przyznawane są rzuty w piłce nożnej? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po nich. Sprawdź, co może przesądzić o rezultacie piłkarskiego spotkania.

Czytaj więcej…


Gra toczy się dynamicznie, a drużyna, której kibicujesz być może za chwilę strzeli bramkę! Piłka leci w kierunku znajdującego się w jej pobliżu zawodnika… Ty wstrzymujesz oddech w oczekiwaniu na celny strzał, tymczasem sędzia odgwizduje spalony. O co chodzi? Jeśli do tej pory pozycja spalona była dla Ciebie zagadką, spieszymy z wyjaśnieniami. Dowiesz się nie tylko, na czym polega jedna z najważniejszych zasad piłki nożnej, ale też czemu służy.

Czytaj więcej…


Przygotuj się na wiosnę i wybierz najlepsze buty piłkarskie

Dni stają się coraz dłuższe, do naszych okien wdzierają się promienie słońca, a spacery stają się jakby przyjemniejsze… To oznacza tylko jedno- czas najwyższy na przygotowania do sezonu i wybór nowych butów piłkarskich!

Czytaj więcej…


Nowe buty piłkarskie od Nike i adidas!

 

Mimo, że tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozgrywane są nietypowo, to nie zmienia się strategia światowych potentatów na rynku piłkarskim. Mimo konieczności przełożenia imprezy o rok, zarówno adidas, jak i amerykańska firma Nike przygotowała e specjalne kolekcje. Nowe buty piłkarskie powinny ucieszyć nie tylko profesjonalnych piłkarzy, ale i wszystkich pasjonatów tego pięknego sportu. Przyjrzyjmy się bliżej efektom wielogodzinnych prac, nad którymi pracowało pokaźne grono projektantów i ekspertów.
Czytaj więcej…


Nowości od futbolsport.pl!

Funkcjonując od lat w branży piłkarskiej nauczyliśmy się, że kluczem do sukcesu jest wsłuchanie się w Wasze potrzeby. Wasze, czyli zawodników i zawodniczek, trenerów, czy też oddanych rodziców młodych adeptów piłki nożnej. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, z miesiąca na miesiąc staramy się tworzyć nowe produkty, które znajdą zastosowanie w branży piłkarskiej. Czasami jest to produkt całkowicie innowacyjny, a czasami staramy się ulepszyć już znane rozwiązanie. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Wam kołki piłkarskie oraz zamrażacz medyczny sygnowany marką futbolsport.pl.
Czytaj więcej…


Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny. Mimo, że mijający rok był dość specyficzny, to grudzień niezmiennie kojarzy nam się z rodzinną atmosferą, odpoczynkiem, bogato zastawionym stołem i prezentami. W dobie zagrożenia epidemiologicznego zakupy online są bezpieczniejszym i  wygodniejszym rozwiązaniem. Dodatkowo, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przedstawić gotowe pomysły na prezent świąteczny dla piłkarza do 100 zł.Czytaj więcej…


Nadszedł czas na kolejną kolekcję Dream Speed!

Przedstawiona wersja to już trzecia odsłona najpopularniejszych butów piłkarskich- Nike Mercurial. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, twarzami projektu są największe gwiazdy światowej piłki nożnej: napstnik Juventusu Cristiano Ronaldo oraz  Sam Kerr. Zarówno Portugalczyk jak i napastniczka londyńskiej Chelsea prezentują wszystkie cechy, z jakimi utożsamia się linia Mercurial: niezwykła szybkość, zwinność i dynamika.
Czytaj więcej…


adidas Uniforia Pack

Czerwiec 2020 roku dla każdego fana piłki nożnej miał wyglądać zupełnie inaczej. Niestety szalejący wirus sprawił, że zamiast ekscytować się hitowymi pojedynkami europejskich reprezentacji narodowych, pozostało nam obserwować ligi, które wznowiły rozgrywki. Mecze piłkarskie rozgrywane bez udziału publiczności tracą na atrakcyjności. Brakuje emocji, żywiołowego dopingu i kolorytu. Straty te postanowił zrekompensować nam jednak adidas i już teraz wypuścił specjalną linię korków piłkarskich Uniforia Pack Czytaj więcej…


W tym wpisie przedstawimy Wam ostatni przygotowany przez nas zestaw treningowy. Pamiętajcie, że pokazane przez nas ćwiczenia są uniwersalne i doskonale sprawdzą się również jako uzupełnienie standardowego treningu piłkarskiego. Im więcej czasu poświęcicie na trening , tym większa szansa na odniesienie sukcesu.

Czytaj więcej…