Rate this post

Na salonach pojawiła się nowa kolekcja adidas – „Hard Wired Pack”. Bezkompromisowy kwartet: Copa, X, Nemeziz i Predator, odziany w nowe płaszcze jest gotowy by rozpocząć kampanię sezonu 2019/20. Jest to kolekcja dedykowana graczom, którzy nie boją się podejmować ryzyka. Należysz do tego grona?

Siła i spokój

Nowa Copa to słoneczna, jasna zieleń, gdzie nadal najważniejsze jest czucie piłki i jej kontakt ze stopą. Buty te ewoluowały od czasu swojego debiutu na Mistrzostwach Świata w 1982 roku, przyjmując obecny kształt. Model ten pozwala na nowo zdefiniować siebie jako piłkarza. Buty Copa cechuje precyzja i wygoda. Grałeś w nich? Jeśli nie to spróbuj, a szybko zrozumiesz co mamy na myśli.

5-adidas-hardwired-pack-copa19-min

 

Szybkość

Buty X dla zawodników, którzy stawiają na szybkość,  wracają w barwie błękitu wodnego i zdają się być jeszcze lepiej wykonane niż poprzednie modele. Pokaż tempo, którego nie powstydziłby się nawet gepard! Rywale pozostaną w tumanach kurzu, daleko za Tobą. Najlżejsze buty na rynku, stabilne, dzięki którym uwolnisz swoją prawdziwą moc.

4-adidas-hardwired-pack-x19-min

 

Spryt

Karmazynowe, widoczne z oddali Nemeziz, stworzone z myślą o zwinnych i szybkich zawodnikach, którzy bazują na sprycie i błyskawicznych zmianach tempa poruszania się po boisku. Nowe Nemeziz poprawiają zwrotności i sprawią, że maksymalnie wykorzystasz swoje przyśpieszenie. Zmiana kierunku biegu będzie jeszcze łatwiejsza i da Ci przewagę nad każdym rywalem.

3-adidas-hardwired-pack-nemeziz19-min

 

Kontrola 

Predator testowany i noszony przez Paula Pogbę zmienił kolor cholewki na jasnoniebieski, ale jego DNA nadal pozostało takie samo – but przede wszystkim dla nieustraszonych, kreatywnych graczy. Zawodnicy grający w tym modelu biorą na siebie ciężar gry, potrafią odwrócić losy każdego meczu. Technologia najwyższych lotów w połączeniu z mistrzowską kontrolą, sprawią że będziesz nie do zatrzymania. Odkryj w sobie drapieżnika, pokaż kto rządzi na boisku. Dzięki cholewce Controlskin będziesz panował nad piłką w każdych warunkach, a ta będzie niczym przyklejona do stopy.

3-adidas-hardwired-pack-predator19-min

Niemiecka firma adidas, specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu sportowego i tym razem stanęła na wysokości  zadania. Po raz kolejny wypuściła na rynek produkt, który może stać się hitem stadionów piłkarskich. Buty z kolekcji „Hard Wired Pack” znajdziesz w futbolsport.pl. Nie czekaj! Włącz się do gry już dziś!