5/5 - (1 vote)

Piłka adidas Telstar Mechta to od odświeżona wersja futbolówki, którą rozgrywane są Mistrzostwa Świata w Rosji. Tą nową rozgrywane będą wszystkie spotkania fazy pucharowej turnieju. Przyjrzyjmy się bliżej tej piłce.

Niemiecka firma wypuściła na rynek piłkę Telstar Mechta, która jest bardziej „wpadającą w oko” i charakterystyczna niż jej klasyczna poprzedniczka. Czym dokładnie przykuwa uwagę? Przede wszystkim – żywym czerwonym designem, inspirowanym barwami narodowymi Rosji. Kolorystyka ta ma też oddawać gorącą atmosferę, którą towarzyszy spotkaniom fazy pucharowej – w końcu – przegrywający odpada.

36266359_2300662473282920_4078064158992498688_n

 

Co właściwie oznacza słowo Mechta? Tłumacząc z rosyjskiego –  „marzenia”, „ambicje”, odnoszące się do chęci sięgnięcia po Puchar Świata. Jest tak samo świetnie przygotowana na ten etap rozgrywek jak poprzednia wersja ale jej żywe barwy mają podkreśli tempo i intensywność zmagań pucharowych.

Konstrukcja paneli i graficzny efekt tekstury zaprojektowano tak, by zapewnić najwyższą wydajność i wytrzymałość, zarówno w grze na trawie, jak i na ulicy. Budowa adidas Telstar Mechta to również ukłon w stronę zrównoważonego rozwoju, ponieważ do jej budowy wykorzystano materiały z recyklingu.

Chwalą ją zawodnicy, my też przetestowaliśmy to cudo w warunkach meczowych i musimy przyznać, że robi wrażenie! Śmiało możemy polecić każdemu, nie tylko zawodowcom.

2-adidas-telstar-ko-ball

Zarówno w piłce Telstar 18, jak i w odświeżonej wersji Telstar Mechta, umieszczono chip NFC, dzięki czemu najbardziej nowoczesna piłka na Mistrzostwa Świata umożliwia fanom namierzenie jej pozycji za pomocą smartfona.

Przydatna funkcja, gdy chcemy wiedzieć, gdzie aktualnie znajduję się osoba, obdarowana taką futbolówką 😉

Jeśli chcesz dołączyć ten niezwykły model piłki na MŚ do swoje kolekcji to sprawdź naszą ofertę TUTAJ.

Piłka w grze! Tylko z futbolsport.pl.

Related Post