Rate this post

adidas Uniforia Pack

Czerwiec 2020 roku dla każdego fana piłki nożnej miał wyglądać zupełnie inaczej. Niestety szalejący wirus sprawił, że zamiast ekscytować się hitowymi pojedynkami europejskich reprezentacji narodowych, pozostało nam obserwować ligi, które wznowiły rozgrywki. Mecze piłkarskie rozgrywane bez udziału publiczności tracą na atrakcyjności. Brakuje emocji, żywiołowego dopingu i kolorytu. Straty te postanowił zrekompensować nam jednak adidas i już teraz wypuścił specjalną linię korków piłkarskich Uniforia Pack Choć w założeniu kolekcja ta została przygotowana na EURO 2020, to niemiecki producent zdecydował się pokazać ją światu mimo przełożenia Euro na 2021 rok. W nowej odsłonie możemy zobaczyć wszystkie linie adidasa: Predator, X, Nemeziz oraz Copa. Biały but urozmaicony żywymi kolorami doskonale komponuje się z zaprezentowaną już wcześniej oficjalną piłką Euro 2020- adidas Uniforia. Dostępna jest każda możliwa podeszwa. Od najpopularniejszej lanki, przez mixy, po halówki i turfy. Przyjrzyjmy się po kolei każdej z linii:

adidas Predator Mutator

Na cholewce buta użyto aż 406 specjalnych wypustek mających na celu łatwiejsze podkręcanie piłki. Kołnierz Sockfit zapewnia idealne dopasowanie i maksymalny komfort. Zastosowanie najnowszych technologii oraz nowoczesny design zdecydowanie wyróżnia buty Predator na tle konkurencji.
Predator

adidas X

Swoją parę jako jeden z pierwszych zaprezentował piłkarz Liverpoolu, Mohamed Salah. Korki te, zapewniają wszystkie cechy, z których znany jest Egipcjanin: zwrotność i maksymalna szybkość. Osiągnąć to pozwalają zastosowane w bucie technologie. Cienka cholewka z materiału x-layskin oraz lekka podeszwa speedframe. Wszystkie te rozwiązania w połączeniu z odważną kolorystyką tworzą nowoczesnego buta piłkarskiego, wyróżniającego się wśród innych modeli.
X

adidas Nemeziz

Linia, której twarzą jest sam Leo Messi musi gwarantować maksymalny komfort i zapewniać najnowsze rozwiązania technologiczne. Cholewka inspirowana taśmami sportowymi zapewnia idealne dopasowanie do stopy, a dzielona podeszwa zewnętrzna pozwala na elastyczność nawet przy tych najbardziej dynamicznych ruchach.
Nemeziz

adidas Copa

Podczas przygotowywania najnowszej kolekcji adidas nie zapomniał również o zwolennikach nieco bardziej klasycznego kroju buta. Do tego grona należy min. Gwiazda Juventusu, Paulo Dybala. Najwyższej jakości skóra, genialna amortyzacja, a do tego subtelne wstawki zieleni. Połączenie klasyki z nowoczesnością sprawia, że Copa jest idealnym butem dla tych najbardziej wymagających.
Copa

Poczuj na własnej skórze namiastkę piłkarskich emocji i sprawdź kolekcję UNIFORIAPACK dostępną w futbolsport.pl !