Buty piłkarskie na halę
Rate this post

Buty piłkarskie na halę są jak widać niesłabnącym na znaczeniu tematem na naszym blogu na koniec roku 2017. Widzimy, że je kupujecie, nie sposób więc się na nich nie skupiać chcąc doradzić wam jak najlepszy wybór. Buty piłkarskie na halę to niby prosty temat ale jednak ktoś niezorientowany mógłby spytać jaką właściwie podeszwę wybrać. No właśnie, jaką?

Warto patrzeć na oznaczenia, które jednoznacznie wskazują nam na to, że but ma być używany we wnętrzach. IN to oznaczenie adidasa biorące się od angielskiego INDOOR, Nike stosuje natomiast IC, prawdopodobnie od IN COURT. Jeśli ktoś się nie zna na stronie wizualnej to będzie dla niego dobra wskazówka.

Buty piłkarskie na halę

A jeśli chcemy wybrać „na oko” i paradoksalnie, jednocześnie się przyłożyć? Buty piłkarskie na halę są od spodu dość gładkie. Mają nierówności, ale nie znaczne, zdecydowanie mniejsze niż tzw. turfy. Nie chodzi o to, żeby zapewnić przyczepność do ziemi, piachu, betonu, ale żeby małymi nierównościami tworzyć jak najwięcej krawędzi, które przy zginaniu się nogi tworzą punkty przenoszenia kierunku ruchu na parkiet.

Buty piłkarskie na halę

Jaki kolor? Czasy, w których buty piłkarskie na halę były wyłącznie kolory kauczukowego przeszły do lamusa. Fakt, wciąż występują i będzie to dobry wyznacznik tego, że but jest przeznaczony na salę ale pojawiają się tez białe, czarne, i w zasadzie w wielu przypadkach wszelakie inne kolory. Tu musimy zwrócić uwagę na oznaczenia i kształt. A już w ogóle najlepiej będzie (jak widać) spytać się specjalistów. Zapraszamy!