Rate this post

Buty piłkarskie Trusox Tru Tenaci- nowość na boiskach

Wreszcie możemy zaprezentować Wam coś, na co sami czekaliśmy od bardzo dawna- genialne buty piłkarskie Trusox Tru Tenaci! Dotychczas Trusox znany był z najlepszych na rynku skarpet piłkarskich . Przed Wami absolutna nowość!

Pierwsze przecieki mówiące o tym, że będą robić również korki pojawiły się dawno temu. Od plotek do samej realizacji minęło trochę czasu, ale szczerze musimy przyznać, że producent przez ten okres nie próżnował. Buty są dopracowane w każdym calu.
Do sprzedaży zostały dotychczas wypuszczone dwie kolorystyki Trusox Tru Tenaci : czerwona i czarna. Jako pierwszą do testów dostaliśmy klasyczną czerń i zrobiła ona na nas duże wrażenie. Po kolejnej dostawie czerwonych zrobiliśmy ankietę wśród naszej ekipy i szczerze powiedziawszy… Nie możemy się zdecydować, które są lepsze!

Skupmy się jednak na samym bucie. Na początek warto zwrócić uwagę na samą prezentację produktu. Elegancki karton, a w środku kolejna niespodzianka.

W zestawie do butów otrzymujemy parę najlepszych skarpet piłkarskich (o tym jak ważne są dobre skarpety piłkarskie pisaliśmy tutaj). Trusox, łyżkę, oraz worek na buty.

Jeśli mielibyśmy się pokusić o krótką charakterystykę buta, przypomina on model Mercurial Vapor od Nike. Wąski krój, bardzo cienka, syntetyczna 4-warstwowa cholewka… To sprawia, że dostajemy bardzo lekki but (waga poniżej 188 gramów!), a czucie piłki jest na najwyższym poziomie. Specyficzna antypoślizgowa wkładka, dodatkowo w połączeniu z najlepszymi skarpetami sprawia, że stopa z butem tworzą jedność. Minimalistyczny wygląd idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy. Mimo, że cena butów jest porównywalna z modelami Elite z Nike, to naszym zdaniem buty piłkarskie Trusox Tru Tenaci są warte swojej ceny. Zwłaszcza, jeśli uwzględnimy fakt, że w zestawie otrzymujemy parę skarpet piłkarskich, worek oraz łyżkę do butów.

Sprawdźcie jak Trusox Tru Tenaci będą leżeć na Waszej stopie. Zapraszamy na futbolsport.pl lub do naszego salonu stacjonarnego na ul. Szwajcarskiej 1a w Poznaniu. Czekamy na Wasze opinie.

UWAGA!!!

Już niedługo zorganizujemy konkurs, w którym do wygrania będą właśnie Trusox Tru Tenaci.

Bądźcie czujni! 😉