2.3/5 - (3 votes)

Nadszedł czas na kolejną kolekcję Dream Speed!

Przedstawiona wersja to już trzecia odsłona najpopularniejszych butów piłkarskich- Nike Mercurial. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, twarzami projektu są największe gwiazdy światowej piłki nożnej: napstnik Juventusu Cristiano Ronaldo oraz  Sam Kerr. Zarówno Portugalczyk jak i napastniczka londyńskiej Chelsea prezentują wszystkie cechy, z jakimi utożsamia się linia Mercurial: niezwykła szybkość, zwinność i dynamika.

Vapor, czy Superfly?

Jak w prawie wszystkich nowoczesnych edycjach tego kultowego buta piłkarskiego, będziemy mieli do wyboru dwie wersje: Vapor oraz Superfly.

1

 

Zarówno w Mercurial Superfly jak i Mercurial Vapor zastosowane zostały najnowsze technologie, które pozwalają osiągnąć maksimum możliwości. Jak deklaruje firma Nike, Przednia część buta zgina się podczas biegu, a unikatowa płytka Aerotrak po wygięciu wraca na swoje miejsce, czym zwiększa Twoją szybkość i dynamikę.

2

 

Niesamowita kontrola

Ilość materiału wykorzystanego do produkcji buta została ograniczona do minimum. Przekłada to się na niesamowitą lekkość i komfort użytkowania. Wytrzymały i miękki materiał Flyknit otula stopę, gwarantując komfort nawet podczas tych najdłuższych i najbardziej wymagających sesji treningowych. Im mniej materiału dzieli stopę od piłki, tym lepsze jej czucie i kontrola.

 

Mercurial Dream Speed 3 to również nowoczesny design. Cholewka pokryta charakterystycznymi grafikami podkreśla lekkość i nadaje butom niesamowity charakter.

2

Dla kogo Mercurial Dream Speed?

Podobnie jak inne kolekcje amerykańskiego producenta, seria Dream Speed 3 zawiera modele profesjonalne, jak i te treningowe, czy też amatorskie. Buty piłkarskie będą dostępne we wszystkich możliwych podeszwach. Począwszy od korków na naturalną murawę, przez popularne turfy, kończąc na klasycznych halówkach. Dzięki temu swoją niesamowitą szybkość będziecie mogli zaprezentować nie tylko na boisku trawiastym, ale i na hali, czy sztucznej nawierzchni. Niezależnie od tego, czy swoje potyczki rozgrywasz na największych stadionach, czy też osiedlowych orlikach. Nie zwlekaj i odkryj na nowo definicję szybkości razem z Nike Mercurial Dream Speed 3!