Rate this post

Nowości od futbolsport.pl!

Funkcjonując od lat w branży piłkarskiej nauczyliśmy się, że kluczem do sukcesu jest wsłuchanie się w Wasze potrzeby. Wasze, czyli zawodników i zawodniczek, trenerów, czy też oddanych rodziców młodych adeptów piłki nożnej. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, z miesiąca na miesiąc staramy się tworzyć nowe produkty, które znajdą zastosowanie w branży piłkarskiej. Czasami jest to produkt całkowicie innowacyjny, a czasami staramy się ulepszyć już znane rozwiązanie. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Wam kołki piłkarskie oraz zamrażacz medyczny sygnowany marką futbolsport.pl.

 

Kołki/wkręty piłkarskie

Od wielu lat zamienne kołki do butów piłkarskich Nike, Pumy oraz New Balance stanowią problem. Towar ten jest albo całkowicie niedostępny na rynku, albo zdobycie go graniczy z cudem. Zgubienie pojedynczego kołka często wiązało się z koniecznością zakupu nowych butów piłkarskich. Na szczęście, ten problem mamy już za sobą. Kołki/ wkręty piłkarskie futbolsport.pl pasują zarówno do modeli amerykańskiego giganta, firmy Nike,  niemieckiego producenta Puma jak i do New Balance. Wiadomość ta ucieszy wszystkich posiadaczy modeli Mercurial, Phantom, Tiempo, Premier, czy też Ultra lub Future Z.

W ofercie posiadamy dwa warianty zamiennych kołków/wkrętów piłkarskich futbolsport.pl .

Pierwszy z nich, wykonany jest z termoplastycznego poliuretanu i aluminium. W skrócie oznaczony jest jako TPU. W zestawie znajduje się 12 sztuk w rozmiarach 8x13mm + 4x16mm. Produkt oznaczony jest numerem katalogowym S737037.
kołki

Drugi wariant przeznaczony jest na miękkie i grząskie murawy. Wykonany jest w 100% z aluminium. W zestawie również znajduje się 12 sztuk, a ich wymiary to 8x11mm + 4x13mm. Produkt oznaczony jest numerem katalogowym S737034.
kołki 2

Mamy nadzieję, że prezentowane kołki piłkarskie futbolsport.pl ucieszą wszystkich piłkarzy i piłkarki oraz rozwiążą Wasze problemy związane z zamiennymi wkrętami do korków.

Zamrażacz medyczny

Drugim produktem, który chcielibyśmy Wam przedstawić jest zamrażacz medyczny futbolsport.pl. Każdy, kto choćby amatorsko uprawiał piłkę nożną lub inny sport kontaktowy wie, jaki ból generuje cios w piszczel, kostkę czy zbicie mięśnia. Chcąc szybko wrócić do gry i zniwelować kontuzję decydujemy się na użycie sztucznego lodu. Czytając to, zapewne przypominacie sobie specyficzny, nieprzyjemny zapach jaki wydzielają tego typu specyfiki. W odróżnieniu od większości zamrażaczy dostępnych na rynku, nasz produkt nie pozostawia tego zapachu. Dodatkowo, jest on oficjalnie oznaczony jako produkt medyczny.

Lód w aerozolu działa błyskawicznie i przynosi natychmiastową ulgę.

Zgodnie z zaleceniami producenta, zamrażacz należy stosować z odległości 25 cm, a kontuzjowane miejsce schładzać nie dłużej niż 5 sekund. Niewskazane jest stosowanie w przypadku otarć i ran.

Wierzymy, że nasze starania uczynią grę w piłkę nożną jeszcze przyjemniejszą. Jeśli macie jakieś pomysły na produkty, które przydałyby się Wam podczas treningu i meczu- dajcie znać. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Related Post