Rate this post

Koszulka Reprezentacji Polski to atrybut każdego prawdziwego kibica naszej kadry. Obecnie na rynku sportowym funkcjonuje kilka modeli koszulki z NOWEJ kolekcji, wypuszczonej z okazji Mistrzostw Świata. Czym różnią się dane modele poza ceną? Jaką technologię zastosowano, by taką koszulkę stworzyć?  

 

Koszulka Reprezentacji Polski Nike VAPOR Match

Koszulka Nike kadry Polski VAPOR to najwyższy model – meczowy. Identyczna jak te, które zakładają na siebie nasi piłkarze. Koszulka piłkarska 2018 Poland jest wykonana z przewiewnego materiału Dri-Fit, odprowadzającego wilgoć, dzięki czemu gwarantuje lekkość i wygodę. Wyszywane godło klubu i charakterystyczne emblematy sprawiają, że ta koszulka doskonale podkreśla dumę kibica Biało-Czerwonych. Przewiewna siateczka gwarantuje optymalną wentylację. Kołnierz ze ściągaczem i orłem na nim.Po raz pierwszy Nike wprowadziło model meczowy na polski rynek. Podoba Wam się ta koszulka?

koszulkafs

 

Koszulka Reprezentacji Polski Nike STADIUM

Męska koszulka piłkarska 2018 Poland Stadium Home jest wykonana z przewiewnego materiału odprowadzającego wilgoć, który zapewnia chłód, suchość i wygodę na boisku oraz poza nim. Jest to replika meczowa z emblematami drużyny narodowej (haftowane godło). Materiał z jakiego wykonana jest koszulka to 100% poliester. Stworzona dla wszystkich, którzy cenią sobie nienaganny wygląd i styl.

koszulka

 

Koszulka Reprezentacji Polski Nike FTBL Top SS Home

Najbardziej atrakcyjny cenowo model koszulki reprezentacyjnej. Wykonana z szybkoschnącego materiału, z nadrukowanym herbem Polski i logiem firmy Nike. Idealna dla każdego kibica Reprezentacji Polski.

27.03.2018 CHORZOW, STADION SLASKI PILKA NOZNA (FOOTBALL) MECZ TOWARZYSKI REPREZENTACJI NARODOWYCH (INTERNATIONAL FRIENDLY GAME) MECZ POLSKA - KOREA POLUDNIOWA (GAME POLAND - REPUBLIC OF KOREA ) NZ PIOTR ZIELINSKI BRAMKA, GOL RADOSC FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

 

Koszulka Reprezentacji Polski Nike Pol M NK Tee CREST

Jest to najtańszy opcja jeśli chodzi o koszulkę kadry. Najprostszy model z nadrukowanym herbem i logiem Nike. Od pozostałych modeli różni się tym że nie jest przyciemniana, tylko jednolita, biała. Dobra opcja dla mniej wymagających kibiców.

koszulka reprezentacji polski

Wszystkie te koszulki dostępne są również w rozmiarach juniorskich (które świetnie leżą też na kobietach),

Która z tych koszulek podoba Ci się najbardziej? Czy NOWE stroje poniosą Biało-Czerwonych do sukcesu na Mistrzostwach Świata? Trzymamy za to kciuki!

Jeśli chcesz przywdziać barwy narodowe i kibicować naszym piłkarzom to zajrzyj do strefy Reprezentacji Polski w sklepie internetowym futbolsport.pl.

Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz by godnie dopingować nasz zespół!