Rate this post

Dzień przed Nowym Rokiem postanowiliśmy przypomnieć sobie i Wam najlepsze modele butów piłkarskich ostatnich lat. Pod uwagę wzięliśmy wszystkie kolekcje, które ukazały się od początku roku 2010. Ciężko było wybrać, ale mamy nasze propozycje TOP modeli butów piłkarskich. Poniżej propozycje ekipy futbolsport.pl.

Nike Tiempo Legend V

Ten model pojawił się na rynku w grudniu 2013 roku. Seria Nike Tiempo to klasyka, która towarzyszy piłkarzom od wielu lat. Piąta generacja była przełomowa, jej kolorystyka zaskoczyła fanów, ale została przez nich bardzo dobrze przyjęta. Tiempo Legend V otwiera naszą listę pt. „Najlepsze modele butów piłkarskich ostatnich lat”!

t5

adidas Predator Accelerator Gold ZZ

Reedycja złotych adidas Accelerator z brandingiem Zinedina Zidana na piętach. Solidnie wykonane, klasyczne, po prostu piękne! Królewski model butów.

4-adidas-zidane-accelerator-25-years-2

Nike Mercurial Vapor X

Najlepsza generacja butów Vapor ostatnich lat. Piękna, miękka, gładka cholewka, która idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Żywa kolorystyka, która „wpada w oko” nawet z bardzo dużej odległości.

vapor-x-mango-img3

adidas X 99.1

adidas X 99.1 to hołd dla buta, który rządził na boiskach piłkarskich w roku ’99. Jest to najlżejszy but piłkarski w historii, stworzony dla najszybszych zawodników. Wygląd też jest niczego sobie.

6-adidas-99-boot-min-2

adidas Predator adiPower

Jeden z najbardziej niedocenianych butów w historii. Opływowy design i tradycyjna kolorystyka Predatora. Ktoś kto wychował się w czasach gry Zinedina Zidana i Davida Beckhama z pewnością doceni ten model butów.

power

adidas ACE 16+ Purecontrol

Buty, które rozpoczęły rewolucję – pierwszy model bez sznurówek. Zapoczątkowały nową erę butów piłkarskich, w których grali najlepsi zawodnicy świata. Oszałamiająca kolorystyka i masywne paski rodem z modelu Predator.

laced-up-ace-purecontrol-img1

Nike Magista Obra I

Następca serii CTR. Innowacyjne, niezwykle lekkie i dopasowane. Zaskoczyły fanów dzianinową konstrukcją i… kołnierzem. Początkowo klienci byli oburzeni, ale z czasem zaakceptowali Magistę. To właśnie w tych butach w finale MŚ w 2014 roku Mario Goetze strzelił zwycięską bramkę. Lepszej reklamy Nike nie mogło sobie wymarzyć…

magista

Zgadzacie się z naszym wyborem? Jakie, według Was, są najlepsze modele butów piłkarskich ostatnich kilku lat ? Czekamy na opinie na naszym facebook’owym fanpage’u.