Rate this post

Nowe buty piłkarskie od Nike i adidas!

 

Mimo, że tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozgrywane są nietypowo, to nie zmienia się strategia światowych potentatów na rynku piłkarskim. Mimo konieczności przełożenia imprezy o rok, zarówno adidas, jak i amerykańska firma Nike przygotowała e specjalne kolekcje. Nowe buty piłkarskie powinny ucieszyć nie tylko profesjonalnych piłkarzy, ale i wszystkich pasjonatów tego pięknego sportu. Przyjrzyjmy się bliżej efektom wielogodzinnych prac, nad którymi pracowało pokaźne grono projektantów i ekspertów.

W pierwszej kolejności przytoczymy kolekcję adidas SUPERSPECTRAL PACK. Producent zdecydował się na zaplanowanie premiery butów piłkarskich już pod koniec kwietnia, dlatego z całą pewnością widzieliście już opisywane modele na europejskich boiskach.

PREDATR FREAK

Przedłużona strefę Demonskin 2.0, zapewnia lepszą kontrolę nad piłką. Dwuczęściowy kołnierz ułatwia zakładanie butów, a stopę otula cholewka adidas Primeknit. Jednym słowem, Predator jak za najlepszych czasów!

X GHOSTED


Najbardziej wyrazista kolorystyka wśród prezentowanych korków piłkarskich. Podeszwa zewnętrzna Speedframe z włókna węglowego w połączeniu z niskim kołnierzem i cholewką Mirageskin tworzą genialne połączenie.

 

 

NEMEZIZ


Model rekomendowany przez gwiazdę FC Barcelona- Leo Messiego. Syntetyczna cholewka Tension Tape owija się wokół stopy, zapewniając idealne połączenie swobody i wsparcia.

COPA


Dla wszystkich zwolenników skórzanych butów. Doskonale dopasowany do stopy kołnierz adidas Primeknit i atrakcyjna kolorystyka przekonają do siebie niejednego piłkarza.

 

 

Na późniejszą premierę zdecydował się Nike i miała ona miejsce dopiero kilka dni temu. Kolekcja nazywa się IMPULSE PACK i naprawdę robi wrażenie!

MERCURIAL


Zacznijmy od absolutnie najpopularniejszego modelu, czyli Mercurial. Dostępny zarówno w wersji Vapor, jak i Superfly. Tego modelu nie trzeba specjalnie reklamować, bowiem przez lata wyrobił on sobie niesamowitą renomę.

PHANTOM GT


Również PHANTOM GT jest dostępny w wersji z popularną „skarpetą” jak i bez. Odważny limonkowy kolor nadaje im niesamowitego charakteru.

TIEMPO


Na koniec klasyka, czyli skórzane Nike Tiempo. Mimo klasycznego kroju, również w tym przypadku Nike zdecydowało się na mocną, morską kolorystykę. Cóż… naszym zdaniem połączenie idealne.

 

 

Reasumując, dwójka największych producentów sprzętu piłkarskiego przygotowała się na nadchodzące EURO 2020/2021 na 5+. Odważne kolekcje o intensywnych barwach z pewnością świetnie będą wyglądały podczas walki i Mistrzostwo Europy. Warto również wspomnieć, że kolorystyki butów będą świetnie komponować się z oficjalną piłką tej imprezy, czyli UNIFORIA. Przy okazji przypominamy również o naszym artykule, który przedstawia historię piłek na Mistrzostwa Europy.

Całość opisywanego asortymentu jest już dostępna na futbolsport.pl. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, w czym wybiegną na boiska najlepsi piłkarze świata.

Related Post