5/5 - (1 vote)

Za oknem coraz chłodniej, pogoda nie rozpieszcza. Powoli zanurzamy się ciemnościach jesienno-zimowych dni. By choć na chwilę zapomnieć o tym ponurym czasie, Nike wypuściło na rynek drugą generację LunarGato II. Buty, które zna każdy, kto zimą przenosi się z boiska na halę i ceni sobie wygodę oraz wytrzymałość. Pora przyjrzeć się im z bliska.

LunarGato II powrócił na na piłkarską scenę na początku tego roku. Tym razem możemy podziwiać jego kolejną edycję w kolorach: „Electric Green”  i  „Platinum Tint” . Ta pierwsza to odważniejsza propozycja Nike. Tył cholewki buta to ostra, wpadająca w oko „elektryczna zieleń”, połączona z klasycznym białym kolorem, którym pokryta jest jego przednia część. Wzory i barwy połączone na podeszwie buta, sprawiają wrażenie dzikich i nieokiełznanych – podobnie jak gracze, dla których dedykowane są te buty.

4-nike-lunar-gato-white-green-min

 

LunarGato II „Platinum Tint” są bardziej wyważone. Cała cholewka to właściwie jeden kolor – platynowy. Dopiero podeszwa jest ostrym, wyrazistym kolorem, który sprawia, że rywale nie mogą oderwać wzroku od tych butów. Wersja dla zawodników, którzy wolą sprytnie ukryć swoje prawdziwe umiejętności i pokazać na co ich stać w odpowiednim momencie.

8-nike-lunar-gato-white-green-min

 

Buty LunarGato nadal królują na halach i małych boiskach. Lekki, syntetyczny materiał z domieszką koziej skory w przedniej części stopy, sprawia że czucie piłki jest jeszcze lepsze niż do tej pory. Idealne buty dla osób ceniących precyzję. W śródstopiu zastosowano technologię Hyperfused, dzięki której buty mają lepszą przepustowość powietrza – stopa w nich „oddycha”. Materiały, z których wykonano LunaGato II są najwyższej jakości i sprawiają, że buty te są w stanie wytrzymać olbrzymie obciążenia. Do tego kapitalna amortyzacja i masz wszystko czego potrzebujesz grając na małych powierzchniach, gdzie liczy się start do piłki, szybkość i czas reakcji.

3-nike-lunar-gato-white-green-min

 

Która kolorystyka bardziej przypadła Ci do gustu? Zastanawiasz się, czy kupić je od razu? Nie zwlekaj! Oba te modele znajdziesz w futbolsport.pl. Zapraszamy do naszego sklepu już dziś!