Rate this post

Na salonach butów piłkarskich pojawia się nowy gracz – Nike Mercurial 360 LVL UP. Kultowy model butów, który składa hołd poprzednim odsłonom i utrzymuje wysoki poziom jakościowy tej linii. Jak prezentuje się nowy model linii Mercurial? Czym się wyróżnia?

Nowe buty Nike Mercurial 360 LVL UP są pokryte białą, odblaskową powłoką, którą uzupełniają tęczowe motywy, rozciągające się na podeszwie, pięcie oraz przedniej części cholewki. Każdy z kolorowych pasków to symbol kolekcji, która niedawno zakończyła swój żywot – chodzi oczywiście o buty Nike sygnowane marką CR7. To sposób uznania dla kosmicznych dokonań Portugalczyka, którego gra zmieniła oblicze piłki nożnej.

 

SU19_GFB_Merc_SE_LVL UP_Hero2_hd_1600

 

Sama budowa buta to klasyczny Mercurial. Jednoczęściowa cholewka Flyknit otacza stopę, zapewniając dynamiczne, perfekcyjne dopasowanie. Nowoczesna budowa buta, sprawia, że jest on bardziej elastyczny i sprawia, że każdy kolejny krok nabiera wyższego tempa. Lekkie i idealnie dopasowujące się do stopy, sprawiają, że dynamiczne zamiany kierunku biegu wejdą w nowy wymiar. Innowacyjna podeszwa sprawia, że przyczepność jest na jeszcze wyższym poziomie.

 

SU19_GFB_Merc_SE_LVL UP_Detail1_hd_1600

 

Buty te łączą w sobie cechy najlepszych modeli poprzednich kolekcji i dlatego też będą w nich „czarowali” zawodnicy najbardziej kreatywni, którzy opierają swoją grę na szybkości, zwodach i momentalnym przyśpieszeniu.

 

SU19_GFB_Merc_SE_LVL UP_Detail3_hd_1600

 

Kiedy nowa kolekcja zadebiutuje na boiskach? Już w najbliższy weekend. Zarówno Cristiano Ronaldo, jak i Kylian Mbappé pokażą piłkarskiemu światu, co potrafią, mając na nogach Nike Mercurial 360 LVL UP. Zobaczymy jak nowy model butów wpłynie na ich grę.

 

SU19_GFB_Merc_SE_LVL UP_Detail2_hd_1600

 

Jeśli chcesz się sprawdzić w tych butach, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – ta kolekcja pojawi się w sprzedaży w futbolsport.pl już 4 kwietnia! Bądź pierwszym, który zdobędzie ten niezwykły model butów. Obserwuj naszą stronę i profil na Facebooku.

Włącz się do gry!