5/5 - (1 vote)

W oczekiwaniu na zbliżające się MŚ kobiet w piłce nożnej (startują 7 czerwca we Francji), Nike wypuściło na rynek nową kolekcję butów – „Victory Pack”. Zawiera ona modele: Phantom VNM i VSN, Mercurial oraz Tiempo. Pora bliżej przyjrzeć się tej kolekcji.

Co na pierwszy rzut oka wyróżnia „Victory Pack”Na wszystkie modele butów naniesiony został wzór skrzydeł, niczym u greckiej bogini Nike, która ma zagrzewać do walki każdego, kto odważy się zagrać w tych modelach butów.

nike-victory-1-min

 

Największy kontrast kolorów można dostrzec w bucie Phantom VNM, gdzie połączenie kolorów niebieskiego i srebrnego, dało niesamowity efekt. Do tego skrzydła rozciągnięte od połowy stopy aż do pięty – to robi wrażenie! Jest to model butów dla zawodników, których cechuje przede wszystkim precyzja. Idealny dla łowców bramek. Ukośne, gumowe krawędzie, w strefie, gdzie but styka się z piłką, umożliwiają jej podkręcenie i skuteczne wykończenie akcji.

 

victory-4-min

 

Phantom VSN wyglądem przypomina brata bliźniaka VNM. Są to buty przeznaczone dla zawodników, którzy cenią sobie całkowitą kontrolę nad piłką. Chropowata, nierówna faktura na powierzchni cholewki, poprawia przyczepność piłki, a ukryte sznurowadła „Ghost Lace” pozwalają na jej bezpośredni kontakt z butem.

victory-2-min

 

Mercurial różni się już znacznie od obu butów Phantom. Praktycznie cały jest w w jednym kolorze, nazywanym „Armory Blue”. Niezależnie od tego, czy wolisz model Superfly z wysoką cholewką, czy niskoprofilowy Vapor, każdy but Mercurial został zaprojektowany tak, by zagwarantować Ci uczucie lekkości i maksymalną szybkość. Strefowy system płytek wykorzystuje minimalną ilość materiału, zapewniając przyczepność tylko tam, gdzie jej potrzebujesz, jednocześnie dbając o przyspieszenie w przedniej części buta oraz hamowanie w pięcie. Materiał Flyknit, który otacza spód stopy, odpowiada za ścisłe dopasowanie i szybkość reakcji.

victory-5-min

 

Buty Tiempo wyznaczyły kierunek rozwoju wszystkich kolejnych linii Nike Football. To wybór najodważniejszych i najbardziej nieustępliwych zawodników i zawodniczek. Wyściółka „Fitmesh” pozwala utrzymać dopasowanie butów oraz zapobiega ich nadmiernemu rozciąganiu, dzięki czemu możesz dać z siebie wszystko.

victory-3-min

 

Wszystkie modele z kolekcji  „Victory Pack” znajdziesz w futbolsport.pl. Włącz się do gry!

Related Post