Rate this post

Doświadczony bramkarz potrafi ocenić, jakie rękawice będą najlepsze na dany mecz, trening, dopasowując je do pogody. Jedną z najlepszych firm, która zajmuje się produkcją rękawic bramkarskich jest 4keepers. Ekipa z Olsztyna stara się dbać o każdy szczegół, tworząc sprzęt, w którym zarówno profesjonalista, jak i amator odnajdzie to, co jest dla niego najważniejsze.

4keepers stosuje różne technologie, mające na celu poprawę jakość wykonywanych rękawic, jak i komfort oraz praktyczność ich produktów. Przede wszystkim rękawice 4k wyróżnia głębokie tłoczenie 3D, które sprawia, że mają one niepowtarzalny wygląd. Wewnątrz rękawicy umieszczany jest silikonowy druku 3D, który zapobiega ślizganiu się dłoni podczas użytkowania. Co ważne – nie wpływa to na zmniejszenie czucia piłki i nie pogarsza chwytu.

1_S514079
Do tego stosowane są podwójne zszycie palców na zewnątrz, co zapobiega się rozerwaniu rękawic w miejscu, gdzie są na to najbardziej podatne. Znacznie wydłuża żywotność „łapek”. Zapięcie przypominające bandaż sprawia, że rękawice doskonale utrzymują się na dłoniach. Nadgarstki są dobrze usztywnione, dzięki czemu spada ryzyko doznania kontuzji.

1_S514119
 

Dzięki zastosowaniu technologii „roll finger” i „hybrid” palce otoczone są pianką, przez co zwiększa się powierzchnia chwytu piłki. Rękawice 4keepers są bardziej dopasowane do palców, zwiększa się przez to „czucie” fubolówki. Brak szwów na piance chwytnej wydłuża okres ich użytkowania do maksimum.

1_S544999 (1)
 

W rękawicach 4keepers występują miedzy innymi: Arkadiusz Malarz (Legia Warszawa), Jakub Słowik (Śląsk Wrocław), Łukasz Załuska (Pogoń Szczecin), Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław), David Yurchenko (FK Tosno – zdobywca Pucharu Rosji w 2018 roku)

Chciałbyś zdobyć rękawice 4k z podpisem Bartłomieja Drągowskiego, który był twarzą tej marki za czasów gry w Jagiellonii Białystok? Daj znać w komentarzu pod postem z tym artykułem na FB 😉

Więcej najlepszego piłkarskiego sprzętu znajdziesz na futbolsport.pl. ZAPRASZAMY!