Mercurial Voctory III DF
4.7/5 - (44 votes)

Ten produkt stał się w ostatnich latach prawdziwą sensacją. Buty te same w sobie, a z uwagi na ograniczone zasoby przede wszystkim jako tzw. tanie korki ze skarpetą (tak się „popularnie” nazywa kołnierz Dynamic-fit) są często numerem jeden na liście życzeń młodych zawodników. Z biegiem lat pojawiło się sporo propozycji, zarówno jeśli chodzi o modele jak i kolorystyki. Prym w tym segmencie wiedzie firma, która wprowadziła ową innowację. Przedmiotem naszego artykułu będą więc przede wszystkim korki piłkarskie Nike.

mercurial-victory-df

Nike Mercurial Victory DF

Mamy dobrą okazję do poruszenia tego tematu. W najnowszej odsłonie korków Cristiano Ronaldo ich producent postanowił wprowadzić coś nowego. Mowa o dobrze wam znanym modelu Victory, który tym razem dostaliśmy w wersji DF. To właśnie one są obecnie produktem, który przychodzi pierwszy na myśl kiedy w głowi pojawi się hasło „tanie korki ze skarpetą”. Cena jest więcej niż przystępna dzięki czemu na pewno wiele osób będzie mogło pozwolić sobie (albo ich rodzice) na ten wymarzony gadżet i narzędzie pracy.

mercurial veloce ze skarpetą

Wcześniejsze „tanie korki ze skarpetą”

Oczywiście nie warto zapominać o priorytecie jakości i spojrzeć na alternatywy. Najlepszą są oczywiście Mercurial Superfly, ale jest też ten model, który wcześniej pieścił podane w nagłówku miano. Mowa o Mercurial Veloce III DF. Nasz sklep piłkarski oferuje je w bardzo dobrych cenach, tym bardziej, ze zawsze możecie poprosić o rabat na korki pisząc na maila sklep@futbolsport.pl lub zgłaszając się do któregoś z naszych partnerów.

Dostępne korki ze skarpetą w serii Nike Mercurial:

Superfly V
Veloce DF
Victory DF