Pokaż filtry

Produkty: 51

Rękawice bramkarskie 4keepers

Firma 4keepers została założona w 2009 roku przez ówcześnie grającego w Anglii bramkarza Piotra Skibę. Początkowo zajmowała się sprzedażą sprzętu piłkarskiego z nastawieniem na artykuły bramkarskie. W 2014 roku nastąpił przełom – firma stworzyła własną markę rękawic – 4keepers.

 

TECHNOLOGIA rękawic 4keepers

PIANKA GIGA GRIP

Najwyższej jakości pianka gwarantująca pewny chwyt piłki w każdych warunkach atmosferycznych. Podszyta 3mm wyściółką, dzięki czemu mamy poczucie komfortu oraz lepsze tłumienie uderzeń piłki.

 

PIANKA AQUA GRIP

Pianka świetnie sprawuje się w deszczowych warunkach atmosferycznych. Podczas użytkowania modeli rękawic z pianka Aqua, należy ją zwilżyć aby zachować wszystkie parametry chwytne, co dodatkowo wpłynie na dłuższe użytkowanie danego modelu.

 

PIANKA SUPER SOFT

Jedna z najbardziej popularnych pianek. Zapewnia dobre tłumienie oraz amortyzację. Uniwersalna, miękka i wytrzymała. Dobrze sprawuje się w każdych warunkach atmosferycznych.

 

PIANKA SPECIAL GRIP

Solidna pianka o uniwersalnym zastosowaniu. Pewnie sprawuje się w każdych warunkach, dając poczucie komfortu i niezawodności.

 

OCHRONA PALCÓW

Technologia Finger Protection chroniąca palce przed kontuzją. Wyjmowane, plastikowe wkładki znajdujące się w zew. powłoce, pozwalają na dopasowanie rękawicy do własnych potrzeb.

 

ROLL FINGER

Najbardziej popularny krój charakteryzujący się tym, że palce są zabudowane/otoczone pianką, dzięki czemu zwiększa się powierzchnia chwytna, a także komfort użytkowania.

 

HYBRID

Krój zyskujący coraz większą popularność wśród bramkarzy, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort. Rękawica jest lepiej dopasowana do palców oraz wierzchu dłoni, zwiększając czucie piłki. Nie posiada żadnych szwów na piance chwytnej, co z pewnością wydłuża "żywotność" rękawic.

 

NEGATIVE CUT

Krój zapewniający doskonałe dopasowanie rękawic do dłoni oraz lepsze czucie piłki. Rękawica jest bardziej smukła, a palce mają większą swobodę ruchów.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl