Pokaż filtry

Produkty: 12

Buty piłkarskie Nike Classic

Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Dostawa gratis
Wyprzedaż

Klasyka gatunku

Nike jak każdy szanujący się producent butów piłkarskich ma w swojej ofercie kilka linii, które są wszystkim znane i bardzo mocno promowane, czy to za sprawą standardowych kampanii reklamowych, czy tez za pośrednictwem nóg piłkarzy, którzy je noszą. Takimi liniami są Mercurial, Magista, Tiempo i Hypervenom. Wszystkie je znajdziecie w naszej ofercie. Nie jest to jednak wszystko co Nike ma w swojej ofercie, tak samo jest zresztą w przypadku konkurencji, chociażby adidasa. Wystarczy wspomnieć najbardziej klasyczny ut tej marki, Copa Mundial. I tutaj pojawia nam się właśnie w pełnej krasie temat klasycznych butów, które z racji postępu nie grają pierwszych skrzypiec, są jednak tak legendarne, że nie sposób o nich zapomnieć.

 

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, na która musimy zwrócić uwagę. W butach piłkarskich Nike Classic pojawiła się bardzo ważną nowość. Premier II zyskały opcję SG-Pro, ale nie byle jaką, bo AC. Jest to skrót od Anti-Clog, czyli systemu zapobiegającemu przyklejaniu się błota do podeszwy. Jest to bardzo ważne ponieważ jeśli w trakcie gry trawa zostaje między kołkami ogranicza ich przyczepność co sprawia, że podeszwa typu SG, która jest przeznaczona na mokre podłoża ma ograniczoną skuteczność. Efekt taki został osiągnięty dzięki zastosowaniu jakiegoś nowego materiału. System Anti-Clog był dla nas największą innowacją marki Nike w roku 2016. O ile na początku był dostępny w niewielu edycjach z czterech wiodących linii teraz pojawił się tez w Premier. tym samym Premier II w wersji AC stały się dość tanią opcją wyposażenia się w całkiem skuteczny o robiący wrażenie system.

 

Nike Premier, czy też według naszego menu buty piłkarskie Nike Classic będą ciekawym wyborem zarówno dla starszych zawodników,. którzy lubią tego typu produkty jak i młodszych, którzy poszukują profesjonalnego buta, który nie będzie tez w z najwyższej półki cenowej. Wydaje nam się,że z racji okazji na Anti-Clog wiele osób uzupełni swoją torbę o te właśnie korki dokładając je do któregoś z modeli z wiodących serii z podeszwą FG.

 

W 2017 roku Nike wypuściło na rynek drugą generację Premier. Buty piłkarskie Nike Classic poszły tutaj trochę nowa drogą ponieważ podobne produkty konkurencji sa odmładzane bez pompy. Może pompa to za duże słowo, ale jednak zwrócono nasza uwagę na nowość. Nike Premier w drugiej generacji zmieniły się stosunkowo niewiele, chociaż dla wprawionego oka jest to zauważalne. Zmianie uległ sposób przeszywania cholewki, trzeba przyznać, że na plus. Pojawił się też wywijany język, który ma szczególne miejsce w świadomości miłośników obuwia do piłki nożnej.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl