FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jak dokonać zwrotu?

W celu dokonania zwrotu należy wejść na https://www.return-my-parcel.com/DPD-PL/futbolsport zarejestrować przesyłkę i nadać ją za pośrednictwem firmy DPD. Zwroty są całkowicie darmowe. Pamiętaj, o wypełnieniu formularza zwrotu (Formularz zwrotu) i dołączeniu dokumentu zakupu. Uwaga! Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i powinien zostać należycie zabezpieczony do transportu tak, aby oryginalne opakowanie nie uległo uszkodzeniu. Niespełnienie powyższych warunków może być podstawą do nieuznania zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas w formie "za pobraniem" lub do paczkomatu! Zwrot nastąpi w ciągu 14 dni od dnia jego przyjęcia.

2. Jak złożyć reklamację?

Wszystkie towary dostępne w sklepie futbolsport.pl objęte są 24-miesięczną gwarancją. Gwarancji nie podlegają jednak uszkodzenia mechaniczne takie jak np. rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem. Uwaga! Reklamowany przedmiot powinien być czysty i suchy.

Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia przyjęcia reklamowanego towaru.

3. Jak wymienić towar?

W celu przeprowadzenia wymiany należy odesłać towar jako zwrot, a na nowy złożyć kolejne zamówienie za pośrednictwem strony internetowej. Zwrot nastąpi w ciągu 14 dni od dnia jego przyjęcia.

4. Jakie są dostępne formy płatności?

Płatności

5. Jakie są koszty transportu?

Dostawa

6. Czy mój rozmiar jest dostępny?

Dostępne rozmiary są widoczne na karcie produktu. Po kliknięciu w pole "ROZMIAR" dostępne rozmiary są podświetlone. Jeśli Twój rozmiar nie jest podświetlony. możesz skorzystać z opcji "POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI". Damy znać jak tylko będzie on ponownie dostępny.

7. Czy futbolsport.pl ma sklep stacjonarny?

Tak, nasz profesjonalny sklep piłkarski znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy na Szwajcarską 1a od poniedziałku do soboty w godzinach 10-19.

8. Jak można się z Wami skontaktować?

Obsługa klienta odbywa się poprzez Facebook lub mailowo sklep@futbolsport.pl

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl