Koszulka Reprezentacji Polski

Maksymalny komfort

Oryginalna koszulka reprezentacji Polski, zarówno w wersji domowej, jak i wyjazdowej, to gwarancja maksymalnego komfortu. Tkane logo, umieszczone na lewej piersi, podkreśla wyjątkowy charakter trykotu oraz zwiększa poczucie dumy wśród wszystkich posiadaczy. Z prawej strony znajduje się zaś charakterystyczna łyżwa - logo marki Nike.

Technologia Dri-FIT

Dzięki nowoczesnej technologii Dri-FIT, która odpowiada za odprowadzenie potu oraz ciągłą wentylację ciała, możesz skupić się wyłącznie na jak najlepszym wykorzystaniu swoich umiejętności na boisku. Elastyczny materiał, z którego wykonano odzież, idealnie dopasowuje się do ciała, konsekwencją czego jest jeszcze większa dynamika podczas gry.

Personalizacja

Koszulka, dzięki umieszczeniu asymetrycznego motywu husarii, doskonale oddaje szybki, odważny i ofensywny styl gry naszej reprezentacji. Zawsze marzyłeś o grze w kadrze narodowej? Możliwość personalizacji trykotu sprawi, iż już wkrótce będziesz mógł założyć oryginalną koszulkę reprezentacji Polski z wybranym przez Ciebie numerem oraz Twoim nazwiskiem na plecach.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl