★ Koszulki Reprezentacji Polski

NIKE_ROBERT_LEWANDOWSKI

Kibicuj naszym w koszulce Nike Polska! ★ futbolsport.pl

Reprezentacja Polski w piłce nożnej jest zaraz za półmetkiem drogi do kolejnej wielkiej imprezy. Po sukcesie na Mistrzostwach Europy, bo tak należy ocenić wynik orłów Adama Nawałki, śledzimy eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji, która to impreza odbędzie się w roku 2018. Poziom drużyny grającej w koszulkach z orzełkiem na piersi jest najwyższy niemal od niepamiętnych czasów, nic więc dziwnego, że szał na kibicowanie biało-czerwonym przenosi nasze barwy narodowe z muraw stadionów na trybuny, ulice i prawie każde polskie podwórko. Kiedy zbliża się mecz, gdzie nie spojrzeć widać koszulki Reprezentacji Polski!

Dlaczego warto kupić u nas:
✔ 30 dni na zwrot
✔ 24 miesiące gwarancji
✔ Darmowa wysyłka powyżej 200 zł
✔ Tylko sprawdzone i oryginalne marki

Widzieliśmy to nie raz, dekoracje balkonów, szaliki z napisem POLSKA na samochodach, ale przede wszystkim nasze własne, osobiste wyrażanie wsparcia. Za poziomem sportowym ewidentnie idzie też jakość kibicowania i dopingu. Coraz więcej osób sięga po symbole piłkarskiego zjednoczenia w postaci koszulek Reprezentacji. Jeszcze nie tak dawno temu posiadanie oryginalnego stroju nie było powszechne. Od jakiegoś czasu, odkąd w naszą kadrę zaangażowało się Nike widać modę na to, żeby po drugiej stronie telewizora czy stadionowego płotu tworzyć wielki zespół. Koszulka Reprezentacji Polski w piłce nożnej to nie tylko element odzieży, ale też auto-powołanie samego siebie do naszej polskiej drużyny z orłem na piersi.

W stroju naszej kadry narodowej nie brakuje symboli patriotycznych. Chodzi tutaj nie tylko o biel i czerwień ale też drobne detale. Nie raz w piłkarskim świecie zawrzało kiedy coś było chociażby odrobinę odbiegające od ideału. W tym przypadku nie ma mowy o niedopatrzeniach. Orzełek w godle umieszczono na sercu, dodatkowo na karku widnieje napis POLSKA. Pięknym akcentem jest motyw graficzny umieszczony w dolnej części koszulki kadry polski. Szare pasy są nawiązaniem do "skrzydeł" polskiej Husarii. W średniowieczu miały one za zadanie robić hałas podczas jazdy konnej naszych żołnierzy. Teraz jako symbol podkreślają charakter naszej drużyny.

W koszulce Reprezentacji Polski Nike zadbało nie tylko o wygląd, ale i o jakość. Rozwiązania, które kibice znajdą w tym produkcie są zaimplementowane z myślą o tym aby jak najlepiej służyć profesjonalnym sportowcom w sięganiu po puchary w narodowych barwach. Oczywiście poziom zaawansowania różni się od wersji koszulki, bo mamy w sklepach wiele odmian trykotu, które poza ceną różnią się też wykonaniem. Najlepsza z koszulek wykonana jest z nowoczesnego materiału z przetworzonych butelek (ochrona środowiska), oddychającego oraz odprowadzającego pot. Szwy koszulki Polski są nie uwierające, brak nawet klasycznej metki, która mogłaby drażnić i przeszkadzać. Tak samo jak w uderzeniu na bramkę Roberta Lewandowskiego, tutaj nie ma miejsca na pomyłkę!:)


Poza odzieniem, w którym najczęściej widywani są reprezentanci Polski w piłce nożnej istnieje również koszulka wyjazdowa, która jest czerwona. Z technicznego punktu widzenia jest ona dokładnie taka sama jak biała. Do kompletu czerwone spodenki z godłem na prawej nogawce. Zarówno w przypadku stroju "domowego" jak i "wyjazdowego" spodenki są takie same. Różnią się natomiast reprezentacyjne getry. W podstawowym stroju Reprezentacji polski są one białe, natomiast w wyjazdowym czerwone.

Kibicować na dobrym poziomie mogą nie tylko dorośli ale też i dzieci. Dla nich istnieją specjalne juniorskie wersje stroju polskiej kadry. Z racji naturalnych różnić w rozmiarach stroje te będą idealne również dla Pań!


Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Home Stadium JSY 724633 100
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Away Stadium JSY 724633 611
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Home Supporters 724632 100
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Away Supporters 724632 611
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Junior Home Supporters 846807 100
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Junior Away Supporters 846807 611
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Home Stadium JSY 724633 100
 
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Away Stadium JSY 724633 611
 
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Home Supporters 724632 100
 
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Away Supporters 724632 611
 
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Junior Home Supporters 846807 100
 
 
Koszulka Reprezentacji Polski Nike Poland Junior Away Supporters 846807 611
 
 
brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl