adidas Al Rihla - piłka na MŚ 2022

Piłka adidas Rihla Pro H57783

649,00 zł599,00 zł

Dostawa gratis

Piłka adidas Rihla Pro Winter

649,00 zł599,00 zł

Dostawa gratis

Już wkrótce Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022. Tym razem odbędą się w Katarze i to właśnie kultura tego kraju stała się inspiracją dla nowej, oficjalnej piłki meczowej, zaprojektowanej przez markę adidas. Jej nazwa to Al Rihla, co w języku arabskim oznacza “podróż”. Stworzona na bazie ekologicznych rozwiązań, bez wątpienia zaskoczy wszystkich swoją szybkością.

Al Rihla - najszybsza piłka w historii turnieju

Marka adidas od lat tworzy dedykowane Mistrzostwom Świata piłki, a Al Rihla jest już czternastą z nich. Według producenta jest to najszybsza piłka w całej historii turnieju. Osiąga niesamowitą prędkość w locie, wyznaczając nową jakość zmaganiom gwiazd światowego futbolu. Oficjalna piłka Mistrzostw Świata 2022 została już przetestowana przez piłkarskie legendy, do których bez wątpienia należy Kaka oraz Iker Casillas, były bramkarz reprezentacji Hiszpanii.

Al Rihla powstała w oparciu o wyniki licznych testów, przeprowadzanych m.in. w tunelach aerodynamicznych oraz w laboratoriach adidas. Aby mieć pewność, że spełni oczekiwania piłkarzy, piłkę poddano także licznym próbom na murawie.

Al Rihla - piłka inspirowana Katarem

Wygląd piłki nawiązuje do bogatej kultury oraz flagi gospodarza tegorocznych mistrzostw. Żywe, pobudzające barwy na perłowym tle znakomicie oddają klimat Kataru, przywodząc na myśl jego kultowe łodzie oraz tradycyjną, arabską odzież. Multikolorowa, oficjalna piłka Mistrzostw Świata 2022 skutecznie przyciąga uwagę i zachwyca swoim designem.

Tym, co różni Al Rihla od innych piłek są m.in. panele. Patrząc na nie, można bez trudu rozpoznać charakterystyczny kształt żagla tradycyjnych, arabskich łodzi dau. Piłka powstała z 20 paneli. Jest doskonale zrównoważona, a do jej wykonania użyto najwyższej jakości materiałów i zastosowano innowacyjne rozwiązania. Al Rihla umożliwia błyskawiczne i precyzyjne uderzenia. Jest niezawodna, stworzona do gry na najwyższym poziomie. Już wkrótce przekonamy się, komu zapewni zwycięstwo podczas Mistrzostw Świata.

adidas Al Rihla - na bazie ekologicznych rozwiązań

Al Rihla wyróżnia się jednak nie tylko wyglądem i szybkością. Oficjalna Piłka Mistrzostw Świata 2022 jest pierwszą w historii mundiali, która została stworzona w oparciu o ekologiczne rozwiązania. Do jej wykonania zastosowano wyłącznie farby i kleje na bazie wody. Piłka posiada teksturowaną, bezszwową powierzchnię i butylowy pęcherz. Została zaprojektowana w taki sposób, by zyskać większą stabilność oraz dokładność w locie. Producent sięgnął po innowację, zwiększając tym samym prędkość oraz rotację piłki i uzyskując doskonałą aerodynamikę, sprzyjającą precyzji oddawanych strzałów.

Do zalet Al Rihla należy także nieprzeciętna wytrzymałość. Piłka posiada trwałą, zapewniającą pewny kontakt powłokę. Odporna na uszkodzenia, doskonale i długo trzyma powietrze, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. Jeśli należysz do grona oddanych kibiców i miłośników futbolu, oficjalna piłka Mistrzostw Świata 2022 musi znaleźć się w Twoim posiadaniu. Znajdziesz ją w naszym sklepie internetowym.

Al Rihla 2022 Club i nie tylko

W ofercie futbolsport.pl czekają na Ciebie inspirowane wyglądem oficjalnej piłki meczowej modele. Możesz je wykorzystać podczas treningów lub rozgrywek na niemal każdej nawierzchni. Pochodzące od marki adidas piłki Al Rihla przyczynią się do Twoich sukcesów na murawie i pozwolą czerpać jeszcze większą przyjemność z gry. W naszym asortymencie dostępne są m.in. Al Rihla 2022 Club z maszynowo szytą powłoką TPU oraz w różnych wariantach kolorystycznych, a także stworzona z wykorzystaniem bezszwowej konstrukcji TSBE Al Rihla League.

Polecamy także inne inspirowane wersją meczową modele, np. Al Rihla 2022 Training, Pro, Competition czy Mini. Postaw na funkcjonalność, nowoczesny design i wytrzymałość. Nie zwlekaj i już dziś włącz się do gry. Wciel się w jednego z najlepszych piłkarzy świata i spełniaj swoje marzenia na murawie. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym i spraw, by najszybsza piłka w historii mundialu należała właśnie do Ciebie!

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl