Piłki nożne adidas

Piłki adidas

Firmy adidas nikomu chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Każda osoba na świecie kojarzy przecież charakterystyczne trzy paski w logo firmy i na jej produktach, wśród których znaleźć można m.in. buty, torby, odzież sportową oraz profesjonalne piłki adidas.

 

Przedsiębiorstwo powstało w 1945 roku w Niemczech z inicjatywy dwóch braci - Adolfa i Rudolfa Dasslerów. To od skrótu imienia i nazwiska jednego z założycieli - Adi od Adolf i Das od Dassler powstała nazwa firmy, która dzisiaj jest absolutnym i niekwestionowanym numerem jeden wśród producentów odzieży i akcesoriów sportowych.

 

Firma adidas znana jest przede wszystkim z produkcji profesjonalnych piłek do gry w piłkę nożną, w tym piłek na mistrzostwa Euro. Co ciekawe, pierwsza słynna futbolówka została wyprodukowana na Mistrzostwa Europy w 1972 roku w Belgii. Od tamtej pory, niemieckie przedsiębiorstwo co cztery lata projektuje i wypuszcza na rynek nowe, oficjalne piłki na Mistrzostwa Euro. Najnowsza nosi nazwę Uniforia i już niebawem będzie dostępna w oficjalnej sprzedaży.

 

Piłki adidas świetnie nadają się do gry na trawie, w tym również w trudnych warunkach, gdy trawa na boisku jest mokra. Piłki adidas świetnie będą nadawały się zarówno dla osób trenujących piłkę nożną na niższym poziomie zaawansowania jak i dla profesjonalnych graczy. Wszystko zależy od konkretnego modelu piłki adidas, a tych nie brakuje w bogatej ofercie producenta.

 

Piłki adidas występują w wielu różnych kolorach i wzorach. Producent ma w swojej ofercie wszystkie piłki, którymi rozgrywano mistrzostwa Europy, mistrzostwa Świata, a także Ligę Mistrzów UEFA.

 

Powłoka piłek adidas jest w 100% poliuretanowa, a cała piłka ma zgrzewaną termcznie bezszwową konstrukcję, która zapewniają przewidywalną trajektowie lotu. Dzięki butylowym pęcherzom stosowanym w piłkach adidas, produkty tej firmy doskonale trzymają powietrze w środku. Piłk adidas posiadają liczne certyfikaty zaświadczające o ich najwyższej jakości.

 

Ceny piłek adidas są mocno zróżnicowane. Zależą od konkretnej edycji i roku wypuszczenia piłki do sprzedaży. Duże znaczenie ma również przeznaczenie konkretnego modelu piłki adidas. Każdy zawodnik powinien jednak znaleźć w ofercie producenta coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania w grze w piłkę nożną.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl