Pokaż filtry

adidas Uniforia - piłka na Euro 2020

Dostawa gratis

Adidas od lat udowadnia, że jest marką wybieraną przez sportowców nie tylko ze względu na prestiż, ale także niezwykłą jakość swoich produktów. Stroje, buty i piłki adidasa pojawiają się na najważniejszych sportowych wydarzeniach na całym świecie. Tak też miało być w czasie Euro 2020 – czyli Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Choć impreza nie odbyła się w planowanym terminie, piłkarze, zarząd UEFA, a przede wszystkim fani – wszyscy mają nadzieję, że w 2021 uda się nam oglądać reprezentacje krajów Europy w czasie kolejnych mistrzostw.

Adidas Uniforia – oficjalna piłka Euro 2020

Z okazji Euro 2020 zaprojektowanie oficjalnej piłki przypadło oczywiście adidasowi. Kontynuując tradycję, która rozpoczęła się w 1968, marka wykorzystała najnowsze zdobycze technologii, by wyprodukować Uniforię. Oficjalna prezentacja odbyła się w listopadzie 2019 roku. Nazwa jest połączeniem dwóch słów: "unity" (czyli jedność) oraz "euphoria" (co oznacza euforię). Jest to oczywiście nawiązanie do najważniejszych zawodów piłkarskich na naszym kontynencie – które miały łączyć narody we wspólnej zabawie, szacunku i celebracji. UEFA twierdzi, że mistrzostwa wciąż odbędą się tak, jak planowano – 12 gospodarzy przyjmie 24 reprezentacje, by razem świętować 60 rocznicę konkursu.

Na piłce widnieją grube czarne wzory, które przypominają maźnięcia szerokim pędzlem. Ten motyw ma reprezentować misję Euro – by zamazywać granice pomiędzy państwami, kulturami i narodami. Impreza ma mieć inkluzywny charakter, co ma podkreślić projekt piłki. Kolorowe linie odnoszą się oczywiście do mnogości kultur, które spotkają się wspólnie na mistrzostwach, by rywalizować w sportowym duchu pełnym zasad fair play oraz honorowego współzawodnictwa.

Z tej okazji adidas wypuścił całą serię Uniforia, inspirowaną projektem oficjalnej piłki, w której znajdziesz buty czy rękawice dla bramkarzy.

Piłka adidas Uniforia w futbolsport.pl

Każdy fan piłki nożnej z niecierpliwością czeka na imprezy takie jak Euro organizowane przez UEFA czy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które organizuje Fifa. Z tej okazji pojawiają się zawsze specjalne kolekcje ubrań sportowych i sprzętów. Oczywiście podobnie jest w przypadku Euro 2020. W naszym sklepie znajdziesz oficjalne repliki piłki Uniforia.

Dzięki szerokiej kolekcji możesz dostosować wybór do swoich potrzeb. Znajdziesz tu bowiem modele, które idealnie sprawdzą się do gry na sali, a także specjalne wersje przeznaczone dla dzieci i młodzieży (są nieco lżejsze, dzięki czemu młodszym sportowcom może grać się nieco łatwiej) oraz kolekcjonerskie wydanie Jumbo, które waży aż 50 kilogramów! Wybierając konkretny model, zwróć uwagę na jego rozmiar. Szeroka paleta kolorystyczna pozwoli Ci dobrać piłkę także według swojego gustu i potrzeb. Planujesz grać w zimie, w śniegu lub na zewnątrz, gdzie warunki mogą być bardzo różne? Wybierz którąś w jaskrawym kolorze lub specjalnie zaprojektowaną – adidas Uniforia PRO WINTER.

Piłka adidas Uniforia charakteryzuje się niezwykłą jakością wykonania. Do jej stworzenia wykorzystano zdobycze najnowszej technologii. Nad opracowaniem wzoru czuwał najlepszy team specjalistów i naukowców. Produkty adidas są powszechnie znane z wysokiego poziomu wykonania oraz profesjonalnego podejścia do produkcji sportowego obuwia, akcesoriów oraz ubrań. Dlatego nie dziwi, że Uniforia to reprezentacja absolutnego mistrzostwa w zakresie projektowania i wykonania piłek wykorzystywanych przez najlepszych zawodników Europy i świata.

Teraz i Ty możesz poczuć się jak jeden z najlepszych zawodników. Kupując adidas Uniforma zapewniasz sobie przyjemność gry na najwyższym poziomie. Taką replikę powinien mieć w swojej kolekcji każdy fan piłki nożnej. Jest to też doskonały pomysł na prezent. Zamawiając na futbolsrpot.pl zapewniasz sobie szybką i niezawodną dostawę. Potrzebujesz pomocy? Koniecznie skontaktuj się z nami, a doradzimy w wyborze. Złóż zamówienie już dziś i ciesz się swoją własną piłką adidas Uniforia, stworzoną, by celebrować Euro 2020.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl