Piłki nożne Nike

Nowość

Piłka Nike Park DN3607 100

89,99 zł79,00 zł


Nowość

Piłka Nike Park DN3607 765

89,99 zł79,00 zł


Nowość

Piłka Nike Park DN3607 803

89,99 zł79,00 zł


Piłka Nike Park CU8033 101

84,99 zł69,00 zł


Piłki Nike

Nike to znane na całym świecie amerykańskie przedsiębiorstwo, które od 1964 roku zajmuje się produkcją obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, w tym piłek Nike. Firma jest jednym z największych na świecie producentów tego typu. Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od greckiej Bogini Nike, a najbardziej znanym sloganem autorstwa firmy, jest: "Just do It".

 

Obecnie firma, która produkuje piłki Nike, akcesoria i odzież sportową zatrudnia ok. 63 tys osób i warta jest ok. 2 miliardy dolarów.

 

Piłki Nike, w zależności od modelu, są przeznaczone do gry profesjonalnej, półprofesjonalnej i na początkującym poziomie zaawansowania. Występują w wielu różnych odmianach kolorystycznych graficznych. Piłki Nike wykonane są z materiału syntetycznego i z powodzeniem sprawdzą się zarówno na nawierzchniach asfaltowych jak i na trawie. Zaletą piłek Nike jest to, że można z nich korzystać nawet podczas gry w trudnych okolicznościach, gdy trawa jest mokra, a warunki atmosferyczne niesprzyjające.

 

Piłki Nike, podobnie jak wszystkie standardowe piłki przeznaczone do gry w piłkę nożną są kuliste i ich obwód jest nie mniejszym niż 68 cm. Piłki Nike znajdują się w standardowym przedziale wagowym między 396, a 453 g. Nowoczesne piłki nożne Nike są zgrzewane termicznie i tworzone ze skóry syntetycznej, w skład której wchodzi głównie poliuretan. Dzięki poliuretanowej powłoce piłka nie chłonie wody, przez co nie staje się cięższa podczas gry na mokrym boisku i na mokrej trawie.

 

Nike ma w swojej ofercie piłki spersonalizowane dla konkretnych klubów piłkarskich, mieszczących się w ścisłej czołówce światowych gwiazd futbolu. Piłki Nike można dostać m.in. z Logo FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Atlético Madrid, czy FC Chelsea.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl