Plecaki Puma

Nowość
Plecak Puma Academy Backpack 079133 05
Dostawa gratis
Nowość
Plecak Puma Academy Backpack 079133 07
Dostawa gratis
Nowość
Plecak Puma Prime Street Backpack 078753 01
Dostawa gratis
Nowość
Plecak Puma Prime Street Backpack 078753 02
Dostawa gratis
Plecak Puma  Originals PU 078492 01
Dostawa gratis

Plecaki Puma

Puma to niemieckie przedsiębiorstwo, które jest znane na całym świecie z produkowania odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Powstała w Niemczech w latach dwudziestych, a jej początki są silnie związane z inną znaną marką. W 1924 roku dwaj bracia, Rudolf i Adolf Dasslerowie założyli firmę, która produkowała sportowe obuwie. W roku 1948 rozstali się, a Rudolf wkrótce przemianował swój biznes na Pumę.

 

Bardzo szybko okazuje się, że to, co wychodzi z fabryk Pumy, staje się hitem na całym świecie. Najlepsi piłkarze zakładają ich korki, biegacze biją rekordy, a kolejne gwiazdy światowego formatu podpisują z Pumą kontrakty. Dzięki wysokiej jakości oraz innowacjom, ich obuwie, odzież i akcesoria są doceniane do dziś.

 

Z Pumą współpracowali tacy sportowcy jak Diego Maradona, Pelé, Serena Williams, Marco Reus, Eusébio czy Cesc Fàbregas. Twarzami marki zostały m.in. Rihanna oraz Selena Gomez, a przy powstawaniu projektów pracował swego czasu sam Steve McQueen.

 

Poza odzieżą i obuwiem, Puma produkuje plecaki, które cieszą się popularnością zarówno wśród sportowców jak i zwykłych śmiertelników. To, co wyróżnia te produkty, to przede wszystkim solidne wykonanie. Kupując plecak marki Puma, możecie być spokojni – posłuży on Wam bardzo długo. Porządne szwy, wytrzymałe materiały, staranne wykończenie – to wszystko znajdziecie, decydując się na zakup.

 

Dodatkowymi plusami są oryginalne wzory i kolory. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poszukujesz klasycznego plecaka, najlepiej czarnego, bez zdobień? Z pewnością odnajdziesz go wśród oferty Pumy! Ci z Was, którzy wolą bardziej żywe kolory, niepowtarzalne wzory i niecodzienne fasony, również nie będą zawiedzeni.

 

Niezależnie od tego, czy planujesz spakować do plecaka Pumy książki, sprzęt na trening czy może przekąski na piknik – te produkty sprostają wszystkim wymaganiom.

 

Znajdź swój idealny plecak Puma na futbolsport.pl.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl