Torby treningowe, sportowe 4F

Brak produktów

Torby 4F

4F to polska firma, produkująca odzież, obuwie i akcesoria sportowe. Działają na rynku od 2007 roku, a ich główna siedziba mieści się w Krakowie. Sklepy marki 4F można znaleźć w 30 krajach na całym świecie. Nasza rodzima marka ma czym się pochwalić wśród konkurencyjnych gigantów. Wysoka jakość produktów w połączeniu z najnowszą technologią oraz niezwykłym wzornictwem dają efekt w postaci odzieży, obuwia i akcesoriów na światowym poziomie.

 

Wśród produktów proponowanych przez 4F są oczywiście torby sportowe. Każdy, kto potrzebuje torby trwałej i wygodnej, powinien przejrzeć ich ofertę. Materiały użyte do produkcji charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i zaplamienia. Dodatkowe wzmocnienia, takie jak plastikowe wykończenie czy gumowe nóżki, dodatkowo chronią torby przed podarciem czy zabrudzeniem.

 

Dużym plusem toreb 4F jest ich pojemność. Zmieścicie w nich wszystko, czego będziecie potrzebowali. Osobne przegrody i komory pozwolą na oddzielenie brudnej czy mokrej odzieży lub butów. Dzięki niewielkim kieszonkom, będziecie mogli wygodnie przenosić drobiazgi osobiste, takie jak klucze, portfel czy telefon.

 

Szeroka gama kolorystyczna zachwyci każdego wymagającego użytkownika. Ci z Was, którzy stawiają na klasykę, z pewnością nie będą zawiedzeni. Torby 4F występują w wielu kolorach i kształtach, dlatego amatorzy stylu przyciągającego wzrok, również nie będą narzekać. Niezależnie od wybranego koloru, możecie mieć pewność wygody. To wszystko dzięki miękkim materiałom i regulowanej długości ramiączek. Dzięki temu, torby 4F możesz nosić tak, jak chcesz.

 

Sprawdź naszą ofertę toreb 4F i wybierz idealny model dla siebie.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl