Torby treningowe, sportowe Joma

Torby sportowe Joma

Joma to hiszpańska firma, produkująca odzież sportową i akcesoria. Największą popularność zyskali na produkcji butów do piłki nożnej – ich obuwie szczególnie upodobali sobie piłkarze hiszpańscy. Marka powstała w latach sześćdziesiątych i bardzo szybko stała się kultowa. Obecnie prowadzą nawet badania nad nowoczesnymi i technologicznie zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie obuwia sportowego.

 

Poza obuwiem i odzieżą, Joma produkuje także torby sportowe. Ich modele są wyjątkowe i przypadną do gustu tym, którzy szukają nieco innych rozwiązań, niż te proponowane przez pozostałych producentów. Nie znajdziesz tu jednak ekstrawagancji rodem z wybiegów mody. Paleta barw wykorzystywana przez firmę Joma jest bardzo klasyczna – czerwień, granat, czerń czy niebieski. Dzięki temu zarówno kobiety i mężczyźni wybiorą odpowiedni dla siebie model.

 

Torby sportowe Joma odznaczają się dużą wytrzymałością i jakością wykonania. Mocne szwy i zamki, a także regulowane rączki sprawiają, że będziesz mógł ją nosić jak chcesz i to przez długi czas. Torba sportowa Joma wytrzyma niejeden trening i z pewnością zmieścisz do niej wszystko to, co będzie Ci potrzebne. Dodatkowe komory pozwolą na przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak klucze, portfel czy telefon.

 

Zachęcamy do sprawdzenia oferty toreb sportowych Joma, dostępnych na stronie futbolsport.pl. Wybierz swój ulubiony model i zamów już dziś, a z pewnością zaskoczy CIę szybka wysyłka!

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas
Logowanie
Jeśli jesteś klubem sportowym lub jednostką budżetową, zapraszamy na platformę b2b.futbolsport.pl