Worki na buty/odzież sportową Under Armour

Plecak Worek UA OZZIE 1240539 001
Dostawa gratis
Plecak Worek UA OZZIE Sackpack 1240539 400
Dostawa gratis
Plecak Worek UA OZZIE Sackpack 1240539 410
Dostawa gratis
Plecak Worek UA OZZIE Sackpack 1240539 600
Dostawa gratis
Plecak Worek UA OZZIE Sackpack 1240539 629
Dostawa gratis
Plecak Worek UA OZZIE Sackpack1240539 655
Dostawa gratis

Worki gimnastyczne Under Armour

Marka Under Armour jest nowoczesna i przeznaczona dla prawdziwych sportowców, którzy do sportu podchodzą poważnie i z pasją. Założona przez zaledwie dwudziestotrzyletniego Amerykanina, w ciągu kilku lat zdobyła dużą popularność, szczególnie wśród profesjonalnych sportowców. Sam założyciel wpadł na pomysł brandu dlatego, że nie był zadowolony z tego, że jego koszulka do uprawiania futbolu amerykańskiego nie radziła sobie z wilgocią. Obecnie odzież i akcesoria Under Armour są sprzedawane na całym świecie.

 

Wśród propozycji amerykańskiego brandu są także worki gimnastyczne. Choć wielu z nas pamięta je jako must-have na zajęcia wychowania fizycznego, to obecnie moda na ten dodatek jest coraz większa i już dawno opuściła szkolne korytarze, wkraczając na ulice. Worki gimnastyczne przyjęły się doskonale. Także te od Under Armour możesz śmiało założyć na plecy i udać się na wycieczkę, zakupy czy do kina. Jeśli jednak nie chcesz wykorzystywać ich w ten “nowoczesny” sposób, śmiało sięgnij do tradycji. Spakuj w worek buty lub brudną odzież i wrzuć go do torby czy plecaka. Dzięki temu nie pobrudzisz niczego innego. Taki worek sprawdzi się także dla tych, którzy regularnie korzystają z pływalni – mokry ręcznik i strój nie zamoczy zawartości torby.

 

Under Armour stawia na podstawową kolorystykę. W ich ofercie nie znajdziesz ekstrawaganckich barw ani wzorów. Jeżeli szukasz czegoś klasycznego i nie przesadzonego – worki gimnastyczne Under Armour są właśnie dla Ciebie. Czerń, granat, czerwień (dla miłośników różu też coś się znajdzie!) to kolory, które przypadną do gustu zarówno paniom jak i panom.

 

Sprawdź ofertę worków gimnastycznych Under Armour i wybierz swój ulubiony. Zamawiają na futbolsport.pl masz zawsze pewność szybkiej dostawy.

brands_nike
Przejdź
do strefy
producentów
brands_adidas